YAUTO.cz - Motorky - bazar Harley-Davidson http://www.yauto.cz/ YAUTO.cz - inzerce aut zdarma. cs Harley-Davidson FXDB Dyna Street Bob - 245 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-fxdb-dyna-street-bob-3193672.html Cena: 245 000 Kč, najeto: 44 800 km, rok výroby: 2010, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Jindřichův Hradec, ... Thu, 18 Oct 2018 15:13:00 +0200 Harley-Davidson FXDB Dyna Street Bob - 389 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-fxdb-dyna-street-bob-3193671.html Cena: 389 000 Kč, najeto: 5 600 mil, rok výroby: 2016, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Jindřichův Hradec, ... Thu, 18 Oct 2018 15:13:00 +0200 Harley-Davidson FLHXS Street Glide Special Boom Stage II - 479 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flhxs-street-glide-special-boom-stage-ii-3193670.html Cena: 479 000 Kč, najeto: 50 000 km, rok výroby: 2014, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Jindřichův Hradec, ... Thu, 18 Oct 2018 15:13:00 +0200 Harley-Davidson FLHTK ELECTRA ULTRA LIMITED - 369 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flhtk-electra-ultra-limited-3193668.html Cena: 369 000 Kč, najeto: 45 000 mil, rok výroby: 2012, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Jindřichův Hradec, ... Thu, 18 Oct 2018 15:13:00 +0200 Harley-Davidson FLSTFI Fat Boy - 279 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flstfi-fat-boy-3193667.html Cena: 279 000 Kč, najeto: 40 000 mil, rok výroby: 2009, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Jindřichův Hradec, ... Thu, 18 Oct 2018 15:13:00 +0200 Harley-Davidson FLHTCU Ultra Classic Electra Glide - 369 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flhtcu-ultra-classic-electra-glide-3193666.html Cena: 369 000 Kč, najeto: 22 000 mil, rok výroby: 2010, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Jindřichův Hradec, ... Thu, 18 Oct 2018 15:13:00 +0200 Harley-Davidson Fat Boy Special - 380 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-fat-boy-special-3193519.html Cena: 380 000 Kč, najeto: 21 000 km, rok výroby: 2015, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Olomouc, ... Thu, 18 Oct 2018 11:01:00 +0200 Harley-Davidson FLHTCI Electra Glide Classic - 269 990 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flhtci-electra-glide-classic-3192127.html Cena: 269 990 Kč, najeto: 20 900 mil, rok výroby: 2007, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Vestec, okr. praha-západ, rádio, palubní počítač, přídavná světla, kufry, hliníková kola, ... Thu, 18 Oct 2018 00:21:00 +0200 Harley-Davidson FXSTS Softail Springer Classic - 289 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-fxsts-softail-springer-classic-3190447.html Cena: 289 000 Kč, najeto: 25 700 km, rok výroby: 1995, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Jindřichův Hradec, rádio, palubní počítač, přídavná světla, kufry, hliníková kola, ... Wed, 17 Oct 2018 21:02:00 +0200 Harley-Davidson XR 1200 - 185 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-xr-1200-3190270.html Cena: 185 000 Kč, najeto: 11 677 km, rok výroby: 2009, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Jičín, rádio, palubní počítač, přídavná světla, kufry, hliníková kola, ... Wed, 17 Oct 2018 20:47:00 +0200 Harley-Davidson FLSTC Heritage Softail Classic - 229 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flstc-heritage-softail-classic-3189694.html Cena: 229 000 Kč, najeto: 50 331 km, rok výroby: 2010, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: České Budějovice, rádio, palubní počítač, přídavná světla, kufry, hliníková kola, ... Wed, 17 Oct 2018 19:54:00 +0200 Harley-Davidson XL 1200X Sportster Forty-Eight - 265 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-xl-1200x-sportster-forty-eight-3189688.html Cena: 265 000 Kč, najeto: 5 023 km, rok výroby: 2017, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: České Budějovice, rádio, palubní počítač, přídavná světla, kufry, hliníková kola, ... Wed, 17 Oct 2018 19:54:00 +0200 Harley-Davidson WL 750 - 700 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-wl-750-3188623.html Cena: 700 000 Kč, najeto: 500 km, rok výroby: 1942, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Chrudim, manuální převodovka, ... Wed, 17 Oct 2018 18:51:00 +0200 Harley-Davidson FLSTC Heritage Softail Classic - 299 990 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flstc-heritage-softail-classic-3178366.html Cena: 299 990 Kč, najeto: 29 800 mil, rok výroby: 2013, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Vestec, okr. praha-západ, palubní počítač, přídavná světla, laděný výfuk, brašny, ... Mon, 01 Oct 2018 18:16:00 +0200 Harley-Davidson FLSTC Heritage Softail Classic - 279 990 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flstc-heritage-softail-classic-3178362.html Cena: 279 990 Kč, najeto: 20 600 mil, rok výroby: 2005, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Vestec, okr. praha-západ, palubní počítač, přídavná světla, kufry, ... Mon, 01 Oct 2018 18:16:00 +0200 Harley-Davidson FXDF Dyna Fat Bob - 209 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-fxdf-dyna-fat-bob-3177526.html Cena: 209 000 Kč, najeto: 20 400 km, rok výroby: 2010, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: České Budějovice, palubní počítač, přídavná světla, kufry, ... Mon, 01 Oct 2018 16:19:00 +0200 Harley-Davidson FLHX Street Glide - 379 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flhx-street-glide-3177523.html Cena: 379 000 Kč, najeto: 50 777 km, rok výroby: 2009, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: České Budějovice, palubní počítač, přídavná světla, kufry, ... Mon, 01 Oct 2018 16:19:00 +0200 Harley-Davidson FXDF Dyna Fat Bob - 309 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-fxdf-dyna-fat-bob-3177519.html Cena: 309 000 Kč, najeto: 8 491 km, rok výroby: 2013, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: České Budějovice, palubní počítač, přídavná světla, kufry, ... Mon, 01 Oct 2018 16:19:00 +0200 Harley-Davidson FLSTC Heritage Softail Classic - 279 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flstc-heritage-softail-classic-3169155.html Cena: 279 000 Kč, najeto: 43 705 km, rok výroby: 2011, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: České Budějovice, přídavná světla, ... Fri, 14 Sep 2018 13:09:00 +0200 Harley-Davidson FLHRCI Road King - 259 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flhrci-road-king-3168604.html Cena: 259 000 Kč, najeto: 38 814 km, rok výroby: 2002, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: České Budějovice, přídavná světla, ... Thu, 13 Sep 2018 18:13:00 +0200 Harley-Davidson FLHTCU Ultra Classic Electra Glide - 289 990 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flhtcu-ultra-classic-electra-glide-3167262.html Cena: 289 990 Kč, najeto: 29 300 mil, rok výroby: 2007, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Vestec, okr. praha-západ, alarm, rádio, palubní počítač, přídavná světla, kufry, hliníková kola, ... Tue, 11 Sep 2018 19:14:00 +0200 Harley-Davidson NIGHT ROD SPECIAL TOP STAV - 299 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-night-rod-special-top-stav-3164551.html Cena: 299 000 Kč, najeto: 58 000 km, rok výroby: 2012, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Brandýs nad labem, manuální převodovka, ABS, alarm, palubní počítač, laděný výfuk, brašny, hlavní stojan, ... Mon, 10 Sep 2018 10:52:00 +0200 Harley-Davidson Heritage Softail - 199 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-heritage-softail-3162267.html Cena: 199 000 Kč, najeto: 18 488 mil, rok výroby: 2006, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Praha, manuální převodovka, ABS, alarm, palubní počítač, laděný výfuk, brašny, hlavní stojan, ... Thu, 06 Sep 2018 08:07:00 +0200 Harley-Davidson FLHRC Road King Classic - 375 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flhrc-road-king-classic-3161733.html Cena: 375 000 Kč, najeto: 17 560 km, rok výroby: 2007, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Jičín, manuální převodovka, ABS, alarm, palubní počítač, laděný výfuk, brašny, hlavní stojan, ... Wed, 05 Sep 2018 15:09:00 +0200 Harley-Davidson FXDI Dyna Super Glide - 199 990 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-fxdi-dyna-super-glide-3161129.html Cena: 199 990 Kč, najeto: 22 700 mil, rok výroby: 2004, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Vestec, okr. praha-západ, laděný výfuk, brašny, ... Tue, 04 Sep 2018 18:32:00 +0200 Harley-Davidson FLTRSE3 CVO Road Glide Custom - 429 990 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-fltrse3-cvo-road-glide-custom-3161127.html Cena: 429 990 Kč, najeto: 31 700 km, rok výroby: 2013, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Vestec, okr. praha-západ, ABS, alarm, rádio, palubní počítač, laděný výfuk, padáky, kufry, ... Tue, 04 Sep 2018 18:32:00 +0200 Harley-Davidson FLHRC Road King Classic - 270 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-flhrc-road-king-classic-3157421.html Cena: 270 000 Kč, najeto: 36 000 mil, rok výroby: 2007, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Olomouc, brašny, ... Thu, 30 Aug 2018 12:34:00 +0200 Harley-Davidson XL 883N Sportster Iron - 215 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-xl-883n-sportster-iron-3154875.html Cena: 215 000 Kč, najeto: 1 400 km, rok výroby: 2015, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Jičín, brašny, ... Sun, 26 Aug 2018 08:06:00 +0200 Harley-Davidson VRSCR Street Rod - 295 000 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-vrscr-street-rod-3154563.html Cena: 295 000 Kč, najeto: 268 km, rok výroby: 2006, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Jičín, brašny, ... Sat, 25 Aug 2018 12:11:00 +0200 Harley-Davidson Sportster 1200 - 199 999 Kč https://motorky.yauto.cz/harley-davidson-sportster-1200-3153783.html Cena: 199 999 Kč, najeto: km, rok výroby: 1993, palivo: benzín, karoserie: Chopper, region: Ústí nad orlicí, manuální převodovka, ... Fri, 24 Aug 2018 14:20:00 +0200